SATCO S29410 12.5PAR30/SN/LED/25/927/120
257 in stock
SKU: SAT125PAR30SNLED25927120V Category:
Description
SATCO S29410 12.5PAR30/SN/LED/25/927/120V 12.5W 120V PAR30 SHORT NOSE E26 BASE 2700K WARM WHITE 90 CRI 1000LM 25* BEAM DIMMABLE 25000 HOURS RATED LED 60HZ 2910 CBCP .9 POWER FACTOR -20C OPERTAING TEMP CLEAR LENS SILVER FINISH ENCLOSED RATED WET LISTED T24 COMLIANT 3 YEAR LIMITED WARRANTY – 12HR PER ADY